Селекцията на Зона Пловдив спечели първото издание на “Турнир на талантите”

Селекцията на Пловдив триумфира в първото издание на “Турнир на талантите”, който събра проектонационални отбори до 14 г. от пет различни региона на България: София, Пловдив, Варна, Бургас и Велико Търново. Във финала, състоял се в Национална футболна база “Бояна”, отборът на Пловдив U14 надигра с 1:0 Зона Варна.

Лудогорец изхвърли Левски от Купата

Отборът на Лудогорец успя да обърне и се наложи над Левски с 2:1 в осминафинал от SESAME Купа на България и по този начин детронира „сините“, след като те спечелиха трофея през месец май. И трите гола паднаха през второто полувреме, след като Уелтън даде аванс на „столичани“ в 61-ат минута, но осем след това влезлият като резерва Игор Тиаго с първото си докосване изравни за „орлите“.

Крушарски: Локомотив остава най-трайният спомен от моя безсмислен живот

Бившият собственик на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски присъства на днешната „Черно-бяла“ Коледа. След събитието той бе наобиколен от фенове, които искаха да се снимат с него и да покажат признателността си за успехите през последните години. Ето какво каза Крушарски.

Марица загря за Шампионска лига с победа над Левски в София

Марица (Пловдив) загря за първия си мач в Шампионска лига с шеста поредна победа и продължава без загуба, след като се справи като гост с тима на Левски (София) с 3:0 (25:15, 26:24, 27:25) гейма в мач от 6-ия кръг в Национална волейболна лига Демакс. Двубоят се игра в зала Левски в София.

Banner 468 x 60 px